THETAHEALING® je práca s najčistejšou univerzálnou energiou BEZPODMIENEČNEJ LÁSKY a nemá základy v ŽIADNOM NÁBOŽENSTVE.

THETAHEALING® je práca s najčistejšou univerzálnou energiou a nemá základy v ŽIADNOM NÁBOŽENSTVE. Je to práca s presvedčeniami, ktoré sú uložené v podvedomí našej mysle, kde je možné nájsť a uvoľniť skryté negatívne programy, vzorce správania či automatické podvedomé reakcie a nahradiť ich novými, POZITÍVNYMI.

THETAHEALING® je meditačná technika, ktorá nám umožňuje vstúpiť do podvedomia na zmenu myšlienok a presvedčení, ktoré nám komplikujú život.

THETAHEALING® pomáha uzdraviť starý systém presvedčení a zmeniť život na plný zdravia, hojnosti a prosperity. Ide o liečenie všetkých oblastí života v HLADINE MOZGOVÝCH VĹN THÉTA.

CHCETE, ABY VO VAŠOM ŽIVOTE panovala LÁSKA, ZDRAVIE, ŠTASTIE, SPOKOJNOSŤ A ÚSPECH?
JE PRE VÁS DÔLEŽITÝ PARTNER, POHODA DOMOVA A ZDRAVÉ VZŤAHY V RODINE?

Pýtate sa, prečo sa vo Vašom živote opakujú určité situácie, ktoré sa týkajú vzťahov, zdravia či financií? Prečo reagujete práve tak a nie inak? Ako je možné, že sa snažíte veci zmeniť‘, a napriek tomu sa stále točíte v kruhu? Odpoveď je ukrytá v PROGRAMOCH A PRESVEDČENIACH, ktoré sú uchované hlboko v našom PODVEDOMÍ a ktoré vznikli na základe našich skúseností, presvedčení, spomienok, tráum, genetických základov, či kolektívneho vedomia.

Technika THETAHEALING® umožňuje tieto programy vyhľadať, odstrániť‘ a zmeniť. Negatívne emócie z pocitu viny, rozhorčenia, hnevu, nenávisti, nespokojnosti a strachy sú prekážkou nášho každodenného života. Oslobodením sa od týchto negatívnych programov, ktoré sú vytvorené ako základ pre uvedené pocity, sa na povrch dostane Vaša skutočná PODSTATA – podstata Vášho BYTIA na tejto Zemi.

Vina je jednou z emócii, ktorú v sebe nosí väčšina ľudí. Môže pochádzať z obdobia plodu (prevzatá od matky či otca). Niektorí ľudia cítia vinu, keď sú úspešní – príčinou je často program „nie je správne byť úspešný„. Niekto trpí pocitmi viny kvôli nevyriešeným vzťahom s blízkymi – môže to súvisieť napríklad s programom „všetko je moja chyba“ alebo „musím byť využívaný druhými ľuďmi„……

Pri odstránení programov, ktoré pocity viny spôsobujú, OSLOBODÍME sa od veľkej EMOCIONÁLNEJ záťaže a vnesieme do svojho života 
POKOJ A ROVNOVÁHU
.

Povedzme napríklad, že Vaša matka neplánovane otehotnela a Váš otec rozhodne nebol s danou situáciou spokojný. Vy ste vo vývojovej fáze plodu získali podvedomé presvedčenie, že nie ste chcení a milovaní. Takéto presvedčenie Vám, ak sa nestiahne z podvedomia, bude komplikovať najrôznejšie vzťahy v priebehu života. Budete cítiť‘, že Vás ľudia nemajú radi, že proti Vám niečo majú, že sa Vám v práci nedarí tak, ako by sa Vám v práci dariť malo alebo ako by ste si to zaslúžili.

Na FYZICKEJ ÚROVNI je možné, aby „obyčajným“ odstránením programov súvisiacich s negatívnymi emóciami došlo k UZDRAVENIU.

Použitím techniky THETAHEALING® sa KAŽDODENNE zbavujeme najrôznejších OCHORENÍ…..

ÚSPECHOM JE uvoľniť samotnú príčinu ochorenia a UZDRAVIŤ SA.


THETAHEALING® vyvinula v 90-tých rokoch minulého storočia VIANNA STIBAL, ktorá sa vtedy zaoberala prírodným liečiteľstvom, terapeutickými masážami a intuitívnou diagnostikou.

V roku 1995 Vianne, matke 3 detí, diagnostikovali rakovinu, ktorá sa rýchlo šírila a zasahovala jej pravú nohu. Vianna skúšala všetko — dostupné, konvenčné aj alternatívne metódy liečby, ale bez úspechu.

V priebehu jednej z terapií, ktorú viedla Vianna zistila, že môže nariadiť okamžité uzdravenie fyzického ochorenia klientky a byť svedkom celého toho liečenia.

Keď svoj objav aplikovala na vlastnom rakovinovom ochorení, jej noha sa vrátila do normálnych rozmerov, opuchy spľasli a RAKOVINA ZMIZLA — A TO OKAMŽITE!

Od tej doby Vianna zdokonaľovala svoje znalosti a prax, a teraz po celom svete učí inštruktorov princípom ThetaHealing® tak, aby táto znalosť mohla byť zdieľaná a užívaná všetkými ľuďmi na svete.

Vianna chcela vedieť, prečo jej technika funguje, a tak požiadala o pomoc lekára, ktorý napojil ThetaHealing® praktikov a ich klientov na elektroencefalograf.
Lekári zistili, že sa mozog praktikov ThetaHealingu®  prepína do VĹN THÉTA.
Navyše, keď ThetaHealing® praktik začal pracovať s klientom, klient tiež prešiel do stavu vĺn theta.
Vianna dnes zastáva názor, že praktici využívajú théta i gama vlny a že klient ,,upadá do stavu théty v priebehu liečenia“.
A preto je možné s technikou  ThetaHealing® dosiahnuť ZMENY OKAMŽITE.
V poslednej dobe sa objavuje stále viac a viac dôkazov potvrdzujúcich, že mozgové vlny théta nám umožňujú prístup k podvedomiu i vyššej úrovni vedomia.
ThetaHealing® umožňuje jednoducho a rýchlo identifikovať a detekovať HLBOKÉ BLOKY, EMOČNÉ VZORCE a obmedzujúce PRESVEDČENIA napr.:
SOM ŠKAREDÝ… SOM TUČNÝ… SOM ZLÝ…
ktoré sú uložené na MENTÁLNEJ, DUŠEVNEJ, EMOCIONÁLNEJ a FYZICKEJ ÚROVNI.

HLADINA THETA (4-7 HZ) JE NÁZOV, KTORÝ DALI VEDCI MOZGOVEJ HLADINE, ktorú dosahujeme počas hlbokej meditácie. Je čiastočným útlmom vedomia, keď‘ mozog nereaguje na vonkajšie podnety.
Dostávame sa do nej pri najhlbšom uvoľnení a pri spánku doprevádzanom snami.

SNÍVANIE V STAVE THETA PODPORUJE PREDSTAVIVOSŤ‘, REGENERÁCIU A TVORIVOSŤ.
Navodiť‘ samovoľne hladinu „Theta“ a zotrvať v nej je veľmi ťažké, ale nie nemožné.
Táto hladina nám umožňuje vstúpiť do spojenia medzi vedomou a podvedomou častou mysle. V TEJTO HLADINE JE MOŽNÉ VIDIEŤ‘, POČUŤ A PRACOVAŤ SO ZDROJOM UNIVERZÁLNEJ ENERGIE.

HLADINA THETA JE STAV MOZGOVÝCH VĹN HLBOKEJ MEDITÁCIE, SPÁNKU A SNÍVANIA.

Dosahujeme ho aj krátko pred spaním a hneď‘ po prebudení.
Takisto bola dosiahnutá v hypnóze.
Dosiahnutie stavu v hladine theta, nám umožňuje prístup k miestu v mozgu, kde sa spája vedomá a podvedomá úroveň mysle.
ThetaHealing® praktici a inštruktori sú schopní vedome sa napojiť‘ na zdroj vyššej univerzálnej energie a byť svedkom zázračných uzdravení.
Vedci dokázali, že emócie ako blaženosť a hlboký vnútorný pokoj sa dajú pocítiť‘ iba vtedy, keď‘ na EEG dosahovali mozgové vlny dominantnú hladinu Theta.

Viaceré výskumné zdroje uvádzajú, že je to práve hladina Theta, kde sa dá zažiť najsilnejšie duchovné spojenie.
Práve v tejto hladine sme s neobyčajnou ľahkosťou schopní porozumieť všetkému, čo nám za plného vedomia nebolo a nie je úplne jasné… alebo môžeme vyriešiť‘ problém, s ktorým si dlhodobo nevieme rady.

TVORÍME A VYTVÁRAME SI SVOJU VLASTNÚ REALITU.
Momenty, ktoré sa nám v živote stali a stanú, sme si vytvorili svojimi vlastnými myšlienkami a presvedčeniami zadržiavanými v našom podvedomí.

Nie je to naše VEDOMIE – KTORÉ VYTVÁRA, ale naše PODVEDOMIE – ktoré zadržiava PROGRAMY, PRESVEDČENIA a VZORCE SPRÁVANIA.

SVOJ ŽIVOT SI MÔŽEME ZMENIŤ TAK….. ŽE ZMENÍME PRESVEDČENIE V NAŠOM PODVEDOMÍ.
NIE SME SI VÔBEC VEDOMÍ, ŽE VIAC AKO 90%, ČO MÁME V PODVEDOMÍ, SKRÝVA NAŠA MYSEĽ.

SVALOVÝ TEST nám pomáha určiť, ktoré presvedčenia sú skryté v podvedomí, a pomocou techniky THETAHEALING® ich môžeme okamžite zmeniť.
Odstránením blokov v podvedomí môžeme uvoľniť‘ presvedčenia a myšlienky, ktoré nám bránia sa posunúť vpred a žiť život podľa vlastných predstáv.

MÔŽE ÍSŤ O PROGRAMY A PRESVEDČENIA:

Som zlá/zlý.
Život je utrpenie.
Na všetko som sama/sám.
Nikdy nestretnem spriaznenú dušu.
Nestojím za nič.
Neviem sa brániť.

NEGATÍVNE PROGRAMY A PRESVEDČENIA MÔŽU BYŤ IHNEĎ NAHRADENÉ POZITÍVNYMI:

Viem, ako žiariť.
Som úspešná/úspešný.
Som zdravá/zdravý.
Som bohatá/bohatý.

ĎALEJ VÁM VIE THETAHEALING® POMÔCŤ:

• relaxovať v hlbokej liečivej meditácii
• pochopiť príčiny chorôb
• obnoviť vnútorný potenciál
• odstrániť negatívne energie — očistenie od strachov, fóbií, obáv a pripútaných energií
• očistiť priestory – budovy, domy, byty, kancelárie, záhrady…
• odstrániť rôzne fyzické predispozície, bolesti a ochorenia
• ovládať zlosť, žiarlivosť, obavy, negatívne myšlienky, posadnutosť, pocity úzkosti, strachu, viny, osamelosti
• riešiť otázky dôvery, partnerských vzťahov, hanblivosti, kariéry, financií
• uvoľniť‘ traumy, bloky, smútky, bolesti, utrpenia
• pracovať s hmotnosťou, sebavedomím, sebaúctou, plachosťou, závislosťami, trémou a odmietnutím

TECHNIKA THETAHEALING® JE PROSPEŠNÁ PRE KAŽDÉHO, KTO CHCE NA SEBE PRACOVAŤ.
Pre spokojný život je dôležité nie len odstrániť nevhodné programy a presvedčenia, ktoré nás obmedzujú, ale mať vo svojom každodennom živote pozitívne pocity a presvedčenia.

JE DÔLEŽITÉ VEDIEŤ, ŽE MÁME PRÁVO NA POZITÍVNE POCITY A PRESVEDČENIA.

DOWNLOAD— nazývame získanie nových pocitov a presvedčení.
(podobne ako u programov do počítača.)

NAŠÍM CIEĽOM JE POSTUPNE ZVEREJŇOVAŤ DOWNLOADY, KTORÉ VÁM POMÔŽU V ĎALŠOM RASTE.

Bez Vášho súhlasu nemôžu byť „downloadované“.
V prípade, že sa s uvedeným downloadom stotožníte a chceli by ste ho získať, je potrebné, aby ste povedali ,,áno˝.
PAMÄTAJTE, ŽE MÁTE SLOBODNÚ VOĽBU — ZÁLEŽÍ LEN NA VÁS, ČI BUDETE DANÝ DOWNLOAD CHCIEŤ ALEBO NIE.

0
Rokov
0+
Seminárov
0+
Krajinách sveta

VOĽNE DOSTUPNÉ KNIHY K TECHNIKE THETAHEALING®
V SLOVENSKOM JAZYKU

VOĽNE DOSTUPNÉ KNIHY K TECHNIKE THETAHEALING®
V ANGLICKOM JAZYKU

VOĽNE DOSTUPNÉ KNIHY K TECHNIKE THETAHEALING®
V NEMECKOM JAZYKU